Nepieciešamais, lai dejotu koncertos

1. Visi dejo pastalās. (Meistars Tālis: 29283911) Meitenes- baltajās kokvilnas adītajās pusgarajās zeķēs. ( Tās var iegādāties arī Struktoru ielā, šūšanas darbnīcā pie Anitas.) Zēni- baltajās adītajās vilnas īsajās zeķītēs.
2. Visiem baltie tautiskie krekli.
3. Visām meitenēm mati cieši pīti 2 bizēs, parastās
4. Vismazākās meitenītes dejo baltajos lina bruncīšos matu sprādzes, matu galos gumijas un sarkanas atlasa lentas. (Izmēru precizēsim katrai grupai atsevišķi ceturtdienas mēģinājumā.) Cietināti baltie apakšsvārki un baltas mazās biksītes! Ausīs nav nekādi auskari, nagi- tīri un bez lakas! ar sarkano maliņu. Pie kakla piesprausta sasieta sarkana atlasa lentīte.
5. Vidējās grupas dejotājiem- zēniem ir zaļās vestes, zaļie lakatiņi ap kaklu un pelēkie šorti, meitenēm ir sarkanie sarofāni, tautiskā jostiņa un sarkanais vai melnais sienamais samta vainadziņs. Pie kakla saktiņa vai sasieta sarkana lentīte.
6. Lielās grupas dejotājiem- zēniem ir pelēkās vestes un pelēkie šorti, zaļie lakatiņi. Meitenes dejo svītrainajos brunčos ar lencītēm, lillā sienamais samta vainadziņs, pie kakla – saktiņa.
7. Vecākās grupas dejotājiem- zēniem ir rūtainās vestes un baltās garās bikses, valnīši, oranžais lakatiņš. Meitenēm- Alsungas sarkanais sarofāns, jaka, josta, saktiņa, Alsungas krāsainās adītās zeķes (ir noliktavā). Galvā- metāla spangu vainadziņš.

Piektdien, 15.11.2013.- Sestdien, 16.11.2013.- Parasts mēģinājums Laimdotas ielā 42
Otrdien, 03.12.- 08.12.2013.
Ja brauc kopā ar vismaz vienu vecāku, tad jābūt:
a)vecāka un bērna pasēm, bērns ierakstīts vecāka pasē vai
b) līdzi bērna un vecāku pases un bērna dzimšanas apliecība
Ja brauc viens vai kopā ar pieaugušo, kas nav viņa vecāks vai aizbildnis:
protams, pases un notariāli apstiprinātai pilnvarai par atļauju izbraukt patstāvīgi no Latvijas.

Trešdien, 23.04.2014. - 26.04